Targi Rolne ZAGRODA

Jesień to dobry czas w rolnictwie by pomyśleć o przygotowaniach do przyszłorocznego sezonu, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w Targach Rolnych Zagroda. Odbędą się one 26 i 27 października tego roku w centrum targowym Expo Mazury w Ostródzie.

Wśród wystawców będzie można znaleźć nie tylko producentów i dystrybutorów z zakresu: produkcji zwierzęcej, chowu i hodowli zwierząt, motoryzacji rolniczej, zarządzania i doradztwa w gospodarstwie, ale także firmy zajmujące się nowoczesnymi technologiami w rolnictwie, banki, firmy ubezpieczeniowe itp. Na Targach będzie także Giełda Używanych Maszyn Rolniczych – to świetna okazja dla wszystkich którzy planują rozwój gospodarstwa i zakup sprzętu. Wraz z targami będzie się odbywać Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Tradycyjnie na ringu wystawowym zostaną zaprezentowane najlepsze okazy bydła mięsnego, bydła mlecznego, koni zimnokrwistych i wielu innych gatunków hodowlanych. Spośród prezentowanych zwierząt wyłonieni zostaną championi i super-championi, a hodowcy najlepszych okazów zostaną odznaczeni. W tym roku po raz pierwszy w Ostródzie pokażą swoje okazy także hodowcy zwierząt futerkowych.

Współorganizatorem Targów Hodowlanych Zagroda jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Wstęp na targi jest bezpłatny.
Zapraszam i do zobaczenia. Adam Gancewski, Dyrektor Projektu Expo Mazury S.A.