KULTURA I SZTUKAWarmia i Mazury

Teatr chce poznać oczekiwania widzów

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie, by jeszcze lepiej poznać swoich widzów, przeprowadza ankietę „Badanie publiczności Teatru 2023”.

Zgodnie z dewizą „obserwuj-analizuj-zrozum” przedstawiciele olsztyńskiej placówki kulturalnej chcą zapoznać się z oczekiwaniami widzów.

Jest to druga ankieta przeprowadzana przez Teatr im. Stefana Jaracza na przestrzeni ostatnich kilku lat. Poprzednie wyniki dotyczą roku 2019, a od tego czasu nastąpiło kilka zjawisk, które z pewnością zmieniły sposób postrzegania zadań instytucji kultury oraz zmiany nawyków publiczności.

Tegoroczne badania dadzą możliwość porównania opinii i oczekiwań ze stanem sprzed czterech lat, a więc sprzed czasu pandemii.

Wśród osób, które wypełnią ankietę, rozlosowane zostaną nagrody: podwójne zaproszenia na dowolny spektakl z repertuaru Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie.

Pytania ankiety zostały wypracowane wspólnie przez osoby z różnych działów teatru pod okiem specjalistów z Katedry Socjologii (Wydział Nauk Społecznych) Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie: dr. Radosława Sierockiego oraz dr. Michała Łyszczarza.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!