Warmia i Mazury

Tragiczne zdarzenie przy ul. Garnizonowej w Ostródzie

Policjanci z ostródzkiej komendy w jednym z mieszkań kamienicy przy ul. Garnizonowej znaleźli zwłoki kobiety. W sprawie zatrzymano osobę, której udział w tym zdarzeniu jest wyjaśniany w toku trwających czynności.

W czwartek (23.02.23) około godziny 11:00 ostródzcy policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań kamienicy przy ul. Garnizonowej mogą znajdować się zwłoki kobiety. Na miejsce udali się policjanci wydziału kryminalnego, którzy potwierdzili tę tragiczna informację. Na ciele kobiety znajdowały się ślady, które wskazywały na to,że do jej śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technicy kryminalistyki. W czynnościach brał udział osobiście prokurator. Ciało kobiety zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

Od samego początku, działania ostródzkich funkcjonariuszy były niezwykle intensywne. Niespełna godzinę od powziętej informacji dokonali oni zatrzymania 44-letniego męża ofiary, którego udział w zdarzeniu jest przedmiotem prowadzonego postępowania. Podczas zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Po wytrzeźwieniu zostaną z nim przeprowadzone czynności.

(KPP Ostróda)

 

error: Nie kopiuj!!!