Triumf SP nr 4 Ostróda w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej
15 października 2025 r. na boisku Orlik w Morągu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych (rocznik 2011–2012). W zawodach wzięły udział trzy drużyny, a mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Organizatorem wydarzenia był Urząd Miejski w Morągu.
Najlepszą drużyną turnieju okazała się Szkoła Podstawowa nr 4 z Ostródy, która pewnie pokonała rywali: SP nr 6 Ostróda 3:1 oraz SP nr 3 Morąg 3:0. W pozostałym spotkaniu SP nr 3 Morąg wygrała z SP nr 6 Ostróda 2:1, co ustaliło końcową klasyfikację:
I miejsce: SP nr 4 Ostróda
II miejsce: SP nr 3 Morąg
III miejsce: SP nr 6 Ostróda
Drużyna SP nr 4 zaprezentowała świetną formę i zgranie, a w jej skład wchodzili: Igor Chiliński, Antoni Czerniawski, Piotr Danilewicz, Mateusz Jabłoński, Krystian Kurafejski, Nazar Lavrynenko, Bartosz Olszewski, Jakub Purland, Błażej Raszyński, Szymon Słodkowski i Franciszek Umiński. Opiekunem drużyny był Marcin Babalski.
Turniej pokazał, że młodzi zawodnicy nie tylko świetnie się spisują na boisku, ale również potrafią rywalizować w duchu fair play. Triumf SP nr 4 to efekt ciężkiej pracy i zaangażowania całej drużyny.
(red./UM Morąg)




