Triumf strażaków z Ostródy: zwycięstwo w XXV mistrzostwach województwa w tenisie stołowym
Reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Ostródy odniosła spektakularny sukces podczas XXV Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w tenisie stołowym strażaków. W zawodach, które zgromadziły 46 funkcjonariuszy z całego regionu, strażacy z Ostródy zdominowali klasyfikację drużynową.
W skład zwycięskiej ekipy wchodzili st. kpt. Mateusz Pawlaczyk, str. Grzegorz Furtak oraz st. ogn. w st. spocz. Czesław Nowicki, którzy wspólnymi siłami pokonali konkurencję i zdobyli upragniony tytuł mistrzowski. To osiągnięcie jest dowodem na to, że strażacy z Ostródy, poza codziennymi obowiązkami związanymi z zapewnieniem bezpieczeństwa, potrafią również doskonale radzić sobie w sporcie. Gratulacje dla całego zespołu za wytrwałość i ducha walki! Zdjęcia z wydarzenia udostępnione zostały dzięki uprzejmości st. kpt. Mateusza Pawlaczyka oraz Komendy Powiatowej PSP w Mrągowie.
(KP PSP Ostróda/red.)




