AktualnościHALO MORĄG

Trwają poszukiwania nastoletniej Darii Gąsiorek

Morąscy policjanci prowadzą poszukiwania za nastolatką, która samowolnie oddaliła się z domu rodzinnego. 16-letnia Daria Gąsiorek ostatni raz widziana była przez najbliższą rodzinę dnia 25 czerwca bieżącego roku. Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną nastolatkę, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 16-letnia Daria Gąsiorek ostatni raz przez rodzinę widziana była 25 czerwca bieżącego roku, kiedy samowolnie opuściła dom rodzinny. Od tego czasu nie utrzymuje kontaktu z najbliższą rodziną.

Jak wynika z ustaleń policjantów od dnia 25 czerwca, nastolatka wielokrotnie kontaktowała się ze swoimi koleżankami, jest świadoma policyjnych poszukiwań oraz tego, że rodzina zgłosiła jej zaginiecie. Mimo tego do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie kontaktowała się z rodziną.

Wszystkie informacje na temat prawdopodobnego miejsca przebywania nastolatki są na bieżąco weryfikowane przez policjantów.

Rysopis zaginionej: wzrost 162 cm, budowa ciała szczupła, włosy długie koloru czarnego, oczy niebieskie;

Ubiór zaginionej w dniu samowolnego oddalenia się: czarny dres z białymi pasami oraz sportowe obuwie;

Znaki szczególne: tatuaże – krzyż na piersi, na lewej ręce napis ,,Antoś’’ i data.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu nastolatki proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Morągu – tel. 47 732 44 00 lub pod nr tel. alarmowego 112.

Jak informuje  Śladami zaginięć i tajemnic kryminalnych na swoim facebookowym profilu: -„istnieje realne prawdopodobieństwo , że zdrowie lub życie zaginionej może być zagrożone – jak przypuszczają bliscy zaginionej biorąc pod uwagę fakt , że ostatnie połączenie telefoniczne (przez Kamerkę) z Darią zakończyło się tym , że ktoś wyrwał jej telefon z ręki nastolatka może aktualnie być przetrzymywana wbrew własnej woli oraz może być odurzana narkotykami.  BARDZO WAŻNE : Najprawdopodobniej Daria spotkała się z mężczyzną poznanym przez internet o nicku Lucyfer , który jest mieszkańcem Kartuz . Ostatnie logowanie telefonu zaginionej wskazuje na to , że Daria mogła (lub w dalszym ciągu może) przebywać na terenie Trójmiasta

(KPP Ostróda/ red.)

error: Nie kopiuj!!!