AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKAWieści z ratusza

Turniej FC 24 z nagrodami w bibliotece

Wielkimi krokami zbliżają się ferie! Z tej okazji, Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu po raz kolejny zaprasza do rywalizacji w najpopularniejszą grę sportową na świecie – FC24 (dawniej FIFA). Już w sobotę, 20 stycznia o godz. 11:00 w Dziale dla Młodzieży NASTKA/ Pracowni Orange, miłośnicy piłki nożnej będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności oraz zagrać o ciekawe nagrody.

Rywalizacja odbędzie się na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Rozgrywki nadzorowane będą przez administratora grupy FIFA Morąg. Czas trwania turnieju uzależniony jest od ilości uczestników. Turniej przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 13 – 18 lat. Obowiązują zapisy w dniu turnieju.

W turnieju udział mogą wziąć osoby między 13. a 18. r.ż. Osoby chętne nie spełniające tego warunku mogą zostać wpisane na listę rezerwową za zgodą Organizatora turnieju.

Zapisy na turniej prowadzone będą na dwa rodzaje konsol, PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Pierwszeństwo w wyborze konsoli mają osoby, które zapisały się jako pierwsze.

Docelowo organizator dąży do ustalenia takiej samej liczby uczestników na każdej z platform, co może wiązać się ze zmianą wybranej konsoli dla osób, które zapisały się najpóźniej.

Zapisy odbywają się osobiście w Dziale dla Młodzieży NASTKA/Pracowni Orange w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu w dniu turnieju.

W szczególnych wypadkach możliwa zmiana regulaminu przed rozpoczęciem turnieju o czym każdy gracz zostanie poinformowany.

Szczegółowy regulamin dostępny na stronie www.bibliotekamorag.pl

Zapraszamy do grania oraz do kibicowania!

(MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!