Tymczasowa zmiana organizacji ruchu w obrębie przejazdów kolejowych w Ostródzie
Urząd Miasta w Ostródzie informuje, że wykonawca robót realizujący na zlecenie PKP przebudowę stacji Ostróda – spółka TORPOL S.A. powiadamia o planowanym od 19 czerwca br. na okres około 4 tygodni wdrożeniu tymczasowej organizacji ruchu w rejonie przejazdów kolejowo-drogowych w Ostródzie. Przewiduje ona zamknięcie zarówno dla ruchu kołowego, jak i pieszego, przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. Stefana Czarnieckiego. Otwarty dla ruchu będzie sąsiedni przejazd łączący ulice: Słowackiego i 11 Listopada.
W ciągu ul. Słowackiego, pomiędzy przejazdami, zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy, natomiast w ciągu ul. 11 Listopada zostanie odwrócony jednokierunkowy kierunek jazdy.
Objaśnienie zmian znajduje się na poniższej mapce.
Za utrudnienia, w imieniu Zleceniodawcy inwestycji oraz jej Wykonawcy, przepraszamy.
(UM Ostróda/fot. grafika UM Ostróda)


