AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Urząd Miejski w Morągu nadal pozostaje zamknięty

Urząd Miejski w Morągu nadal do odwołania pozostaje zamknięty i realizuje obsługę interesantów w zakresie wszystkich spraw, a wizyta w urzędzie możliwa jest po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu – centrala tel. 89 7572231.

Urzędnicy proszą o wyrozumiałość i zachęcają do kontaktu telefonicznego i załatwiania spraw drogą korespondencyjną/elektroniczną.

– Realizując przepisy dotyczące ograniczeń, nakazów i zakazów w urzędach administracji publicznej w związku z wystąpieniem stanu epidemii informuję, że Urząd Miejski w Morągu do odwołania pozostaje zamknięty i realizuje bezpośrednią obsługę interesantów w zakresie wszystkich spraw pozostających w kompetencji urzędu po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu – tel. 89 757 22 31 – informuje Tadeusz Sobierajski, Burmistrz Morąga.

KASA URZĘDU JEST ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA, a wpłat należy dokonywać na nr konta: 94116022020000000082616631

Interesanci są zobowiązani nosić maskę ochronna, a po wejściu do urzędu zobowiązani są zdezynfekować ręce. W przypadku ślubu cywilnego, w sali ślubów przebywać może jednocześnie przewidziana prawem minimalna liczba osób.

Obowiązują dotychczas ustalone rozwiązania:

– Urząd zapewnia możliwość złożenia wniosków poprzez wrzucenie ich do skrzynki na korespondencję znajdującą się w głównym wejściu do budynku urzędu

– Jeżeli charakter sprawy nie wymaga obecności w urzędzie, to zachęcamy do załatwiania jej poprzez kontakt i telefoniczny tel. 89 757 22 31 lub za pomocą środków  komunikacji elektronicznej: morag@morag.pl,  skrytka ePUAP:/urzadmorag/Skrytka

–  Pisma i wnioski można też wysłać pocztę tradycyjną. ADRES DO KORESPONDENCJI: URZĄD MIEJSKI, u. 11 Listopada 9, 14-300 Morąg.

Poniżej wykaz telefonów na poszczególne stanowiska pracy:

(red.)

error: Nie kopiuj!!!