Urząd pomaga w zbiórce nakrętek dla morąskiego TPD na zakup nowego busa
W Urzędzie Miejskim w Morągu ustawiono pojemnik na nakrętki. – Zachęcamy wszystkich, którzy chcą się przyłączyć do naszej akcji przekazania nakrętek dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Oddział Okręgowy w Morągu na zakup nowego busa – zaprasza Katarzyna Zarachowicz, zastępca Burmistrza Morąga.

(UM Morąg)

