Aktualności

W Dzień Dziecka bezpłatne podróże z PKP Intercity

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy niespodziankę dla najmłodszych podróżników. Tego dnia będą mogli oni podróżować bezpłatnie. Bilety promocyjne są już dostępne w sprzedaży.

W poniedziałek 1 czerwca 2020 roku dzieci i młodzież będą mogli bezpłatnie podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity. Dzieci poniżej 4 roku życia mogą podróżować pociągami na podstawie biletu jednorazowego z ulgą 100%. Natomiast dla dzieci i młodzieży, które ukończyły 4 lata, ale nie ukończyły 16 roku życia, wystarczy pobrać w kasie bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka. Bilety promocyjne można pobrać też u konduktora w pociągach EIC, IC oraz TLK. Są one ważne jedynie na przejazd, na który zostały wystawione.

Ze względu na zasady bezpieczeństwa obowiązujące obecnie na pokładach pociągów PKP Intercity bilety promocyjne będą wystawiane wyłącznie ze wskazaniem miejsca do siedzenia.

Podróżowanie 1 czerwca może być też korzystne cenowo dla rodzin. Opiekunowie dzieci również mogą liczyć na bilety tańsze o 30 proc. Aby skorzystać z Biletu Rodzinnego wystarczy podróżować w grupie od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. roku życia.

Aby podróż minęła bezpiecznie, warto zachować wszelkie obowiązujące środki bezpieczeństwa. Aby ułatwić Ci przygotowanie do podróży, stworzyliśmy Poradnik pasażera. Jak podróżować z PKP Intercity podczas pandemii.

Warunki promocji „Dzień Dziecka z PKP Intercity”

(Intercity)

error: Nie kopiuj!!!