AktualnościHalo Morąg

W morąskim szpitalu działa gabinet POZ. Przyjmowane są nadal deklaracje

Szpital Miejski w Morągu spółka z o.o. prowadzi gabinet lekarza POZ. Nadal przyjmowane są deklaracje do nowo powstałego gabinetu lekarza POZ mieszczącego się przy szpitalnym laboratorium.  Dla pacjenta takie rozwiązanie oznacza szybszy dostęp do diagnostyki. Pacjentów dorosłych przyjmuje lekarz rodzinny Katarzyna Kwiasowska, natomiast dzieci Katarzyna Woźnica – Ali (specjalista medycyny rodzinnej, pediatra).

GABINET OTWARTY JEST OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH:  8:00 – 18:00

Na wizytę do lekarza można zarejestrować się osobiście lub pod numerem telefonu 89 307 00 24, w godz.8.00-18.00.

Pacjenci szpitalnego gabinetu POZ mogą liczyć na:

 Dostępność – bowiem zawsze mogą dostać się do lekarza,
2.    Fachowość personelu,
3.    Pełną diagnostykę – własne laboratorium, pracownie RTG i USG,
4.    Kompleksowość świadczonych usług – pacjent może skorzystać z porad lekarza POZ, wizyty w poradni specjalistycznej, a jeżeli zachodzi taka potrzeba, kierowany jest do właściwego oddziału szpitalnego.

– Niewątpliwą zaletą działania POZ w szpitalu jest dla pacjenta dostęp do diagnostycznego zaplecza placówki: laboratorium, pracowni RTG, USG, co znacznie skraca czas diagnostyki – uważają władze morąskiego szpitala.

Deklarację można złożyć w formie papierowej lub przez Internetowe Konto Pacjenta IKP.

Po kliknięciu w przycisk “DEKLARACJA”  poniżej dokumenty otworzy się.

DEKLARACJA

(red./Szpital Miejski w Morągu/ fot. dw)