Warmia i Mazury

W NFZ Dzień Kobiet trwa przez cały tydzień. Zrób sobie prezent dla zdrowia

Do 10 marca zapraszamy Panie do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ. Przygotowaliśmy kilka profilaktycznych niespodzianek m.in. pomiary w kiosku profilaktycznym, instruktaż samobadania piersi na specjalistycznym fantomie czy inspirujące pomysły na zdrowe i smaczne dania.

8 marca to wyjątkowa data. W tym szczególnym dniu każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowa, znaleźć chwilę dla siebie i zadbać o swoje zdrowie.

W Dzień Kobiet szczególnie warto przypominać, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna. Okazji do rozmów o zdrowiu kobiet na pewno nie zabraknie, ponieważ Dzień Kobiet w NFZ trwa przez cały tydzień.

Skorzystaj z profilaktycznej oferty NFZ

Do 10 marca zapraszamy Panie na salę obsługi klienta przy ul. Głowackiego 14 w Olsztynie, gdzie przygotowaliśmy specjalną ofertę profilaktyczną.

Każda z Pań:

skorzysta z bezpłatnych pomiarów w kiosku profilaktycznym m.in. składu masy ciała i ciśnienia tętniczego krwi,

otrzyma plan żywieniowy dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb,

dowie się szczegółów o programach profilaktycznych,

nauczy się samobadania piersi,

zrobi pierwszy krok w kierunku zdrowego stylu życia.

Specjalny dyżur konsultantów infolinii NFZ

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca, uruchomimy specjalny dyżur konsultantów na infolinii NFZ. Wystarczy, że Panie zadzwonią pod bezpłatny numer – 800 190 590 – i zyskają komplet praktycznych informacji o badaniach profilaktycznych dla kobiet. Konsultanci podpowiedzą również, gdzie takie badania można wykonać.

Bezpłatna mammografia

Dzień Kobiet to doskonała okazja do zrobienia mammografii. Panie w wieku 50-69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich dwóch lat, mogą skorzystać z bezpłatnego badania na NFZ. W każdym województwie czekają mammobusy. Wystarczy sprawdzić dokładny adres i harmonogram postoju mammobusów, i przyjść na badanie. Harmonogram jest dostępny m.in. na stronie Narodowego Funduszu Zdrowia

https://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/mammobusy/

(NFZ Olsztyn)

error: Nie kopiuj!!!