HALO MORĄG

W nocy ukradli ze szpitala elektronarzędzia

Jak poinformowała nasz portal mł. asp. Anna Balińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie: w nocy, z czwartku na piątek 16/17 stycznia br., z pomieszczeń gospodarczych szpitala w Morągu zostały skradzione elektronarzędzia o wartości ok 40 000 zł należący do firmy zewnętrznej prowadzącej prace remontowo-budowlane. Przesłuchiwani są pracownicy firmy. Trwają czynności wyjaśniające sprawę.

-Przyjmujemy zawiadomienie o kradzieży i prowadzimy szczegółowe czynności wyjaśniające sprawę. Jeżeli ktoś może pomóc w ustaleniu sprawców lub wskazania, gdzie znajduje się skradziony sprzęt prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Morągu – mówi Anna Balińska.

Skontaktował się z naszą redakcją Tomasz Rybak, przedstawiciel firmy, która prowadzi remont w szpitalu i poinformował: – Nasza firma oferuje nagrodę pieniężną za przekazanie informacji, które przyczynią się do wskazania sprawcy lub sprawców kradzieży elektronarzędzi z budynku Szpitala Miejskiego w Morągu należących do naszej firmy .

(red./fot. dw)

 

error: Nie kopiuj!!!