Wakacyjny dyżur w oddziale przedszkolnym w „Trójce”: zapisy rozpoczęte!
Szkoła Podstawowa nr 3 w Morągu ogłosiła rozpoczęcie zapisów na dyżur wakacyjny dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Oferta skierowana jest do przedszkolaków uczęszczających na co dzień do Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4 w Morągu oraz Szkoły Podstawowej w Słoneczniku. Dyżur odbędzie się w lipcu 2025 roku, dając możliwość rodzicom zapewnienia dzieciom opieki w bezpiecznym i przyjaznym środowisku podczas wakacji.
Rodzice zainteresowani zapisaniem swoich pociech na dyżur mogą składać wnioski w sekretariacie SP 3 w Morągu. Termin składania dokumentów upływa 23 maja 2025 roku, dlatego warto się pospieszyć, by nie przegapić tej szansy. Dyrektor szkoły, Agnieszka Ignatiuk, zachęca do skorzystania z tej oferty, podkreślając, że program wakacyjny będzie pełen ciekawych zajęć i aktywności, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. To doskonała okazja, by dzieci mogły spędzić czas w gronie rówieśników, rozwijając swoje umiejętności i zainteresowania.
(red.)

