Walentynkowy Turniej Darta – 22 lutego br.
Morąskie Stowarzyszenie Miłośników Sportów Towarzyskich i Rekreacji „MORĄG aktywnie!” informuje wszystkich zainteresowanych, że tegoroczny Walentynkowy Turniej Darta odbędzie się 22 lutego br.
W programie pamiątkowe trofea, słodkości oraz świetna zabawa przy tarczy.
Organizatorzy zapraszają do zapisów.

(„Morąg Aktywnie”/UM Morąg)

