AktualnościHalo MorągWieści z ratusza

Walentynkowy Turniej Darta – 22 lutego br.

Morąskie Stowarzyszenie Miłośników Sportów Towarzyskich i Rekreacji „MORĄG aktywnie!” informuje wszystkich zainteresowanych, że tegoroczny Walentynkowy Turniej Darta  odbędzie się 22 lutego br.

W programie pamiątkowe trofea, słodkości oraz świetna zabawa przy tarczy.

Organizatorzy zapraszają do zapisów.

(„Morąg Aktywnie”/UM Morąg)