AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKAWieści z ratusza

Warsztaty z tworzenia wyjątkowych prezentów na Dzień Matki

Miejska Biblioteka Publiczna  w Morągu zaprasza na warsztaty krawieckie – Uszyj tulipany dla mamy oraz warsztaty – Bajeczny prezent dla mamy.

Bajeczny prezent dla mamy – warsztaty

Marzysz o stworzeniu niezapomnianego prezentu dla Twojej mamy na nadchodzący Dzień Matki? Dołącz do naszych wyjątkowych warsztatów w Morąskiej Bibliotece, gdzie młodzież i dzieci  10+  będą mogły dać wyraz swojej kreatywności i uczuciom!

Kiedy? 23 maja, godzina 16:00  Gdzie? Pracownia Orange w Morąskiej Bibliotece, Dział dla Młodzieży NASTKA

Podczas tych inspirujących zajęć będziemy projektować grafiki, które później przeniesiemy na drewno za pomocą plotera laserowego. Ale to nie wszystko! W każdy projekt wkomponujemy pyszny baton “Bajeczny”, który będzie doskonałym dodatkiem do prezentu dla mam.

To niepowtarzalna okazja, aby pokazać swoją miłość i wdzięczność w formie unikalnego i ręcznie wykonanego prezentu. Nie czekaj, zapisz się już dziś, miejsca są ograniczone, a zapisy prowadzone są online (aktywne od 15.05.2024 od godz. 10.00).

Dołącz do nas, aby wspólnie tworzyć magiczne chwile i niezapomniane prezenty dla naszych najważniejszych osób – naszych mam!

Projekt jest realizowany w ramach Programu Pracownie Orange

Regulamin warsztatów

Uszyj tulipany dla mamy – warsztaty krawieckie

Czy kiedykolwiek marzyłeś o stworzeniu wyjątkowego prezentu dla swojej mamy własnymi rękami? Teraz masz okazję! Morąska Biblioteka serdecznie zaprasza młodzież i dzieci od 10 roku życia na niezwykłe warsztaty krawieckie “Uszyj Tulipany dla Mamy”, które odbędą się 22 maja, o godzinie 16:00 w Pracowni Orange w Dziale dla Młodzieży NASTKA.

Podczas tych wyjątkowych warsztatów nauczymy się szyć urocze tulipany na maszynach do szycia. To doskonała okazja, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność w formie ręcznie wykonanego prezentu dla naszych ukochanych mam.

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś, miejsca są ograniczone! Zapisy prowadzone są online (aktywne od 15.05.2024 od godz. 10.00).

Zapraszamy do wspólnego tworzenia wyjątkowych chwil i niezapomnianych prezentów dla naszych mam!

Projekt jest realizowany w ramach Programu Pracownie Orange

Regulamin warsztatów

(MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!