Warmia i Mazury

Warunki udzielania preferencyjnych pożyczek

Webinarium informacyjne „Wsparcie w ramach Funduszy Europejskich na rozwój działalności gospodarczej oraz szkolenia dla pracowników” odbędzie się 16 kwietnia 2021 roku.

Spotkanie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych pozyskaniem wsparcia na rozwój działalności gospodarczej oraz podniesieniem kwalifikacji zawodowych własnych i pracowników.

Podczas wydarzenia przedstawione zostaną warunki udzielania preferencyjnych pożyczek z Funduszy Europejskich oraz dofinansowania na szkolenia pracodawców i pracowników.

Spotkanie online odbędzie się 16 kwietnia 2021 roku (w godz. 10.00-11.30). Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: gpiolsztyn@warmia.mazury.pl do 12 kwietnia 2021 r. do godz. 15:00. Potwierdzenie mejlowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane będzie przez organizatorów spotkania po zakończeniu rekrutacji.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizatorem spotkania jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie

Więcej informacji:
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie:
tel. 89 512 54 85/ 83/ 84/ 85/ 86, e-mail: gpiolsztyn@warmia.mazury.pl

Do pobrania:
– Formularz zgłoszeniowy

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!