Webinarium „Zrozumieć biznes – prawno-podatkowe aspekty współpracy…”

Deloitte oraz Forum Darczyńców zapraszają działaczy NGO do udziału w webinarium „Zrozumieć biznes – prawno-podatkowe aspekty współpracy organizacji społecznych z biznesem”. Spotkanie odbędzie się już jutro – 20 lutego w samo południe.

Termin: środa 20 lutego o godz. 12.00. Webinarium potrwa 60 minut.

Logowanie do wydarzenia za pośrednictwem strony: https://fango.clickmeeting.com/xlii-webinarium-faoo-zrozumiec-biznes

Eksperci opowiedzą o podręczniku „Współpraca podmiotów biznesowych i organizacji pozarządowych: aspekty prawno–podatkowe”. Przedstawione są w nim m.in. umowy dotyczące darowizn, sponsoringu, barteru. Podczas webinarium eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniami w zakresie dwóch wybranych form współpracy – barteru i wspólnego przedsięwzięcia.
Deloitte i Forum Darczyńców mają nadzieję, że dzięki podręcznikowi i webinarium osoby zarządzające organizacjami jak i osoby reprezentujące  firmy, będą mogły dobierać rozwiązania
bezpieczne i korzystne dla obu stron współpracy.
Webinarium poprowadzi Krzysztof Kutek, menedżer w dziale doradztwa podatkowego w Deloitte oraz Julia Kluczyńska – prawniczka w Forum Darczyńców w Polsce. Webinarium zostanie zrealizowane przez Fundację Akademia Organizacji Obywatelskich.
Podręcznik jest bezpłatny i można go pobrać na stronie: https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/press-releases/articles/deloitte-forum-darczyncow-wspolpraca-podmiotow-biznesowych-i-organizacji-pozarzadowych.html

(rowop)