Wernisaż wystawy „Zima w malarstwie”
W galerii morąskiego ratusza odbył się wernisaż wystawy pt. „Zima w malarstwie”. Swoje obrazy zaprezentowały artystki z grup malarskich UTW ARTiJA i ARTE.
Zimowe krajobrazy, pięknie uchwycone przez artystki i przeniesione na płótno wywołały w oglądających nostalgię.
Obecnie, z powodów klimatycznych rzadko możemy podziwiać zimowe piękno w naturze.
Dzięki twórczości malarek mogliśmy doświadczyć zimowej magii.
Wystawę można oglądać do 26 lutego br., w godz. 8.00 15.00.
(UTW Morąg)




