AktualnościHalo MorągKultura i Sztuka

Wernisaż wystawy „Zima w malarstwie”

W galerii morąskiego ratusza odbył się wernisaż wystawy pt. „Zima w malarstwie”. Swoje obrazy zaprezentowały artystki z grup malarskich UTW ARTiJA i ARTE.

Zimowe krajobrazy, pięknie uchwycone przez artystki i przeniesione na płótno wywołały w oglądających nostalgię.

Obecnie, z powodów klimatycznych rzadko możemy podziwiać zimowe piękno w naturze.

Dzięki twórczości malarek mogliśmy doświadczyć zimowej magii.

Wystawę można oglądać do 26 lutego br., w godz. 8.00 15.00.

(UTW Morąg)