AktualnościHALO MORĄG

Wesprzyj zbiórkę na wydanie albumu pasjonata przyrody

Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Morągu i Stowarzyszenie EKO ZŁOTNA , postanowiło docenić prace fotograficzne, lokalnego amatora-obserwatora przyrody w naszej okolicy, Pawła Figlanta i pomóc w wydaniu albumu, pod roboczym tytułem „Borsuki wśród nas”. Zachęcamy do wsparcia finansowego tej publikacji.

Od lat fascynuje go życie borsuków i uwiecznia to w swojej fotografii. To zwierzęta bardzo ciekawe aczkolwiek trudne do podglądania.

Stowarzyszenia przyjęły na siebie rolę organizatora zbiórki pieniężnej na ten cel, a także pomoc w wydaniu albumu . Całkowity koszt wydania 100 szt. albumów to kwota ok. 5 tys. zł.

Zachęcamy do wsparcia finansowego. Każda złotówka ma ogromne znaczenie i ogromną wartość .

Na ten cel został otwarty wyodrębniony rachunek bankowy: EKO ZŁOTNA 38 1600 1462 1896 5282 0000 0003 z dopiskiem : Album -Borsuki.

Publikacja zostanie wydana w celach promocji „naszej małej Ojczyzny” i pasji autora, a nie w celach komercyjnych.

Finalnym efektem projektu będzie wystawa zdjęć Pawła Figlanta w Galerii Ratusza w Morągu i ciekawy wykład o życiu borsuków. Stosowne dokumenty dostępne do wglądu w biurze UTW w Morągu. Zarówno Prezes Stowarzyszenia EKO ZŁOTNA , jak i autor zdjęć wyrazili zgodę na podanie nazwiska i nr rachunku.

(IM/UTW Morąg/fot. zdjęcie jest ilustracją do tekstu)

error: Nie kopiuj!!!