Warmia i Mazury

Weź udział w IX Forum Inicjatyw Lokalnych

Tegoroczne spotkanie pod hasłem „Aktywne społeczności Warmii i Mazur – priorytety, trendy, innowacje” potrwa od 18 do 19 września 2020 roku w Osadzie Danków k. Miłomłyna.

W wydarzeniu weźmie udział około 100 osób członków NGO, lokalnych liderów, animatorów, ludzi z pasją, instytucji i grup nieformalnych.

Podczas forum eksperci z całego kraju zaprezentują  tematykę związaną z społecznościami i rozwojem lokalnym, pokażą ciekawe przykłady zarządzania organizacjami pozarządowymi, dobre praktyki w postaci rozwiązań technologicznych i narzędzi wykorzystywanych przez organizacje do skutecznego zarządzania, przykłady Podmiotów Ekonomii Społecznej wpływających na podniesienie jakości życia i rozwój lokalnych społeczności.

Spotkanie przybliży również tematykę trendów na rynku usług społecznych, domy sąsiedzkie, świetlice wiejskie, domy kultury, sieci różne metody pracy dla ducha i ciała. Będzie okazja podyskutować o wartościach, spróbować swoich sił na warsztatach, grach strategicznych.
Forum skierowane jest przedstawicieli NGO, KGW, OSP, instytucji współpracujących z organizacjami, animatorów, liderów czy edukatorów.

Zgłoszenia przyjmowane są do 11 września 2020 roku. Udział w inicjatywie jest bezpłatny, realizowany w ramach projektu „Laboratorium Animacji Społecznej” Społecznych i  współfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020” oraz współfinansowany ze środków samorządu województwa warmińsko-mazurskiego.

Współorganizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie ESWIP, Stowarzyszenie ADELFI i Federacja FOSa.

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!