Wiedza. Inspiracje. Relacje – czyli rozmowy o lokalnym biznesie

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego zaprasza do udziału w drugim, z cyklu czterech spotkań online pod nazwą BIZNES WIR. Nagrania ze spotkań będą dostępne na platformach Youtube oraz Facebook.

Hasłem przewodnich bezpłatnych spotkań on-line, które skierowane jest do przedsiębiorców z Warmii i Mazur jest „Wiedza. Inspiracje. Relacje”.

Podczas wydarzenia zostaną przedstawione tematy związane z rozwojem firm działających na rynku zaawansowanych technologii.

Spotkanie odbędzie się 9 października 2020 roku o godz. 18.

Organizatorem inicjatywy jest MADE IN Warmia & Mazury, natomiast partnerem Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
WIĘCEJ INFORMACJI

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

  1. PRZYWITANIE: Gustaw Marek Brzezin – marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.
  2. WYKŁAD: Jak zaawansowane technologie pomagają promować firmę?

Wykład poprowadzi Sylwia Dębowska-Lenart, właścicielka agencji Lenart Interactive. Zajmuje się budowaniem marek oraz tworzeniem dla nich strategii promocji. Jej specjalność to kreowanie wizerunku marki w Internecie przy aktywnym wykorzystaniu mediów społecznościowych. Wśród jej klientów jest m.in. Decathlon Olsztyn, Koemi, ITM Software House oraz Browar Kormoran. Zainicjowała w Olsztynie Facebookowe Śniadania Mistrzów – spotkania dla biznesu, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców z Warmii i Mazur. Jest także hostem LinkedIn Local w Olsztynie.

  1. Debata: Jak na Warmii i Mazurach rozwijać firmy działające na rynku zaawansowanych technologii?

Prelegenci:
– Justyna Kamińska, prezes zarządu Green Miles, olsztyńskiej firmy zajmującej się budową maszyn, robotów, testerów i linii produkcyjnych
– Dariusz Racz, prezes ITM Software House Ltd oraz twórca strategicznych systemów informatycznych
– Maciej Bułkowski, dyrektor Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Prowadzący: Rafał Radzymiński i Michał Bartoszewicz, twórcy czasopisma MADE IN Warmia & Mazury

  1. WYWIAD: Jak na Warmii i Mazurach zbudowałem firmę gamingową?

Wywiad: Wojciech Sypko, założyciel i prezes spółki Red Dev Studio. Tworzące gry komputerowe olsztyńskie studio z sukcesem działa na Giełdzie Papierów Wartościowych NewConnect.

(wwim)