Warmia i Mazury

Wiedza, Inspiracje, Relacje – zobacz relację ze spotkania

Hasłem przewodnich bezpłatnych spotkań on-line, które skierowane są do przedsiębiorców z Warmii i Mazur jest „Wiedza, Inspiracje, Relacje”.

Uczestnicy pierwszego wydarzenia dowiedzieli jak w czasach kryzysu skutecznie promować firmę w internecie oraz jak na Warmii i Mazurach budować biznes turystyczny w czasach kryzysu.

W dyskusji wzięli udział Robert Szewczyk (dyrektor Departamentu Koordynacji Promocji Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie), Elżbieta Lendo (prezes Lendo Hotels Group), Marcin Wiechowski (wraz żona Ewą są twórcami, właścicielami i prowadzącymi jedną z najbardziej cenionych agroturystyk w regionie Kwaśnie Jabłko pod Włodowem) oraz Arkadiusz Regiec (twórca platformy craufaundingowej Beesfund oraz właściciel BeesCamp – sieci ekskluzywnych kempingów).

Nie zabrakło również rozmów z twórcami internetowej platformy rezerwacyjnej, która pomaga dotrzeć do gospodarzy klimatycznych noclegów, organizatorów kameralnych wypraw i przygód. Gościem była Aleksandra Klonowska-Szałek, twórczyni Slowhop.com internetowej platformy rezerwacyjnej, która pomaga dotrzeć do gospodarzy klimatycznych noclegów, organizatorów kameralnych wypraw i przygód.

Kolejne spotkania odbędą się we wrześniu, październiku oraz listopadzie (terminy zostaną podane w późniejszym okresie).

Organizatorem inicjatywy jest czasopismo MADE IN Warmia & Mazury, natomiast partnerem samorządu województwa warmińsko-mazurskiego.

ZOBACZ RELACJĘ ZE SPOTKANIA

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!