Warmia i Mazury

Włamywali się do piwnic- zostali zatrzymani

Ostródzcy kryminalni odzyskali skradzione przedmioty i zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za włamania do piwnic i kradzieże sklepowe.

Ostródzcy kryminalni na podstawie szeregu przeprowadzonych czynności ustalili, że dwóch mieszkańców Ostródy może mieć związek z włamaniami do piwnic na terenie miasta. W minionym tygodniu pojechali do zajmowanego przez nich mieszkania, gdzie w trakcie czynności służbowych ujawnili między innymi rowery, telewizory oraz sprzęt elektroniczny pochodzące z kradzieży.

19 oraz 49- latek zostali zatrzymani. Policjanci zabezpieczyli przedmioty pochodzące z przestępstwa. Część z nich wróciła już do swoich właścicieli, pozostałe zostaną przekazane im w najbliższym czasie.

W toku dalszych czynności ostródzcy kryminalni ustalili, że zatrzymani mężczyźni są również odpowiedzialni za kradzieże sklepowe. Ich łupem padały perfumy, kosmetyki oraz alkohol. Ich wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu.

Obaj mieszkańcy Ostródy usłyszeli łącznie kilkanaście zarzutów kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Przyznali się do zarzucanych im czynów. Za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

(KPP Ostróda)

error: Nie kopiuj!!!