AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Wnioski na świadczenia rodzinne, z funduszu alimentacyjnego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Morągu informuje, iż w związku z ogłoszonym stanem epidemii  wnioski o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego,  świadczenia „Dobry Start”  oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego na okres zasiłkowy 2020/2021,  od dnia 1 sierpnia 2020 r będą przyjmowane drogą tradycyjną tj. papierowo po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny przyjęcia.

Należy kontaktować się telefonicznie z pracownikami  Działu Świadczeń Rodzinnych (OD 30 LIPCA 2020 roku)– nr tel. 89 757 8258 w 20, 89 757 4052 w. 20.

Nadal wnioski  można składać drogą elektroniczną,  za pomocą systemu teleinformatycznego na stronie www.empatia.mrpips.gov.pl lub przy pomocy innych systemów teleinformatycznych tj. Platformy Usług Elektronicznych – PUE oraz banków krajowych świadczących usługi drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem poczty.

Kompletne wnioski o przyznanie świadczeń ( w szczególności wnioski o przyznanie świadczenia „Dobry Start”) można umieszczać w skrzynce podawczej, która znajduje się na drzwiach wejściowych oraz na parterze budynku MOPS w Morągu, ul. Dworcowa 9.

(kwestionariusze wniosków można w pobrać w siedzibie MOPS lub na stronie www.ops-morag.pl ).

(red./MOPS Morąg)

error: Nie kopiuj!!!