AktualnościHALO MORĄGWarmia i Mazury

WORD w Olsztynie wznowił egzaminowanie

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie poinformował, że rozpoczął zapisy na egzaminy teoretyczne i praktyczne.

Równocześnie informujemy, iż w najbliższym czasie nie będziemy prowadzili zapisów na egzamin praktyczny w zakresie kategorii T – o wznowieniu procesu egzaminowania w tym zakresie poinformujemy Państwa z tygodniowym wyprzedzeniem, w formie informacji podanej na stronie internetowej

Kontakt z WORD w celu ustalenia terminu egzaminu, będzie możliwy wyłącznie w formule zdalnej, drogą telefoniczną lub elektroniczną.
Nie będzie możliwości ustalania terminu egzaminu w siedzibie WORD osobiście lub przez osobę upoważnioną.  Zmiany terminu egzaminu lub skreślenia można dokonać telefonicznie lub e-mailowo.

Nr telefonu (89)5381180,

Adres e-mail: egzaminy@word.olsztyn.pl

Osoby przystępujące do egzaminu po raz pierwszy mogą ustalić termin egzaminu wyłącznie drogą elektroniczną.

Osoby, których dokumenty znajdują się w ewidencji WORD mogą wyznaczyć termin egzaminu telefonicznie, kontaktując się w tym celu z Działem Organizacji Egzaminów, (089) 538 11 80 lub drogą elektroniczną.

Warunkiem wyznaczenia kolejnego terminu egzaminu telefonicznie będzie dokonanie opłaty za egzamin na nasze konto Bank Pekao S.A. 72 1240 5598 1111 0010 8388 5508.
Warunek ten nie dotyczy osób, które posiadają wystarczające, dodatnie saldo w systemie egzaminacyjnym, np. z odwołanego egzaminu, lub wcześniej wniesionej opłaty.

UWAGA warunkiem przeprowadzenia egzaminu będzie ponadto:

akceptacja treści:

Regulaminu dostępu i poruszania się po terenie i obiektach Olsztyn przy ul. Towarowej 17 i ul. Towarowej 17B w Olsztynie w czasie epidemii spowodowanej rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2

Regulaminu obsługi klienta WORD Olsztyn w czasie epidemii spowodowanej rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2

Powyższa czynność zostanie dokonana w dniu egzaminu poprzez podpisanie w siedzibie WORD stosownego OŚWIADCZENIA.

UWAGA!
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów WORD zaprasza (od 25.05) od poniedziałku do piątku w godzinach 700 – 1800 , sobota 800 – 1500
W trosce o bezpieczeństwo klientów oraz pracowników, informujemy, że we wnętrzu hali badań może przebywać jedna osoba.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie

zapisy na egzamin na prawo jazdy – 89 538 11 80, egzaminy@word.olsztyn.pl
zapisy na szkolenia – 694-498-375, 697-968-124, 603-899-061  szkolenia@word.olsztyn.pl

Najbliższe soboty egzaminacyjne WORD Olsztyn:

6 czerwca 2020 r., 20 czerwca 2020 r.

Ważne! Godzina rozpoczęcia egzaminu.

Informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2020 r. ulegają zmianie przepisy dotyczące organizacji egzaminów państwowych – § 13 ust. 3 – Dz. U. z 2019 r. poz. 1206. Z związku z tym, osoba egzaminowana rozpoczyna część teoretyczną i praktyczną egzaminu o wyznaczonej godzinie wskazanej w zaświadczeniu. Osoby egzaminowane, które nie stawią się na egzamin o wyznaczonej godzinie nie będą mogły przystąpić do egzaminu w dniu bieżącym.
Prosimy o punktualne stawiennictwo na egzamin państwowy. WORD Olsztyn 

W środy egzamin teoretyczny również w godzinach popołudniowych.

Informujemy, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, od 2 stycznia 2020 roku istnieje możliwość odbycia części teoretycznej egzaminu państwowego w każdą środę w godzinach popołudniowych. W tym czasie będzie również czynna kasa oraz Biuro Obsługi Klienta.

(WORD Olsztyn)

error: Nie kopiuj!!!