Warmia i Mazury

Wszystkie numery telefonu związane z COVID-19 i szczepieniami w jednym miejscu

Od początku epidemii koronawirusa uruchomiliśmy kilka numerów telefonu, żeby uzyskanie niezbędnych informacji było jeszcze prostsze. Teraz zebraliśmy je w jednym miejscu. W specjalnej zakładce znajdziesz wszystkie numery kontaktowe, pod którymi udzielamy informacji na temat koronawirusa i szczepień przeciw COVID-19. Pamiętaj, dla swojego bezpieczeństwa korzystaj tylko ze sprawdzonych danych kontaktowych!

Wszystkie numery w jednym miejscu – powstała specjalna zakładka

Chcesz zarejestrować się na szczepienie przeciw COVID-19? Masz pytania dotyczące aplikacji ProteGO Safe? A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat Narodowego Programu Szczepień? Tych i wielu innych informacji udzielamy telefonicznie!

Każdy ze specjalnych numerów telefonów uruchamialiśmy w różnych momentach epidemii. Dlatego stworzyliśmy zakładkę, w które znajdziesz je wszystkie, pogrupowane w zależności od tematu rozmowy.

Dbaj o swoje bezpieczeństwo – korzystaj ze sprawdzonych danych kontaktowych

W Internecie pojawia się wiele nieprawdziwych informacji na temat epidemii koronawirusa i szczepień przeciw COVID-19. Od samego początku zachęcamy wszystkich Polaków do korzystania ze sprawdzonych źródeł. Podobnie jest w przypadku danych kontaktowych, w tym numerów telefonów. Dbaj o swoje bezpieczeństwo. Niesprawdzony numer telefonu może narazić Cię na wysokie koszty połączenia lub inne niebezpieczeństwa. Dlatego korzystaj tylko z potwierdzonych numerów, które możesz sprawdzić w naszej zakładce.

Najważniejsze informacje nie tylko przez telefon

Oprócz specjalnych numerów telefonów i infolinii, odpowiedź na nurtujące Cię pytanie możesz znaleźć na naszych stronach internetowych: www.gov.pl/koronawrus oraz www.gov.pl/szczepimysie.

Dbamy o to, aby znajdowały się tam zawsze aktualne i rzetelne informacje – poparte obowiązującymi przepisami i aktami prawnymi. Na dedykowanych stronach znajdziesz m.in.:

aktualne zasady i ograniczenia,

informacje na temat Narodowego Programu Szczepień,

raport szczepień,

odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

(Urząd Wojewódzki w Olsztynie)

error: Nie kopiuj!!!