AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Wybory prezydenckie 28.06 – ważne informacje

Ważne informacje dotyczące zbliżających się wyborów prezydenckich, zaplanowanych na 28 czerwca 2020 roku – kalendarz wyborczy, informacje o miejscach na umieszczenie plakatów wyborczych, wyjaśnienia PKW.

Informacja Burmistrza Morąga o wyznaczeniu miejsc na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych.

INFORMACJA (PDF, 138.4 KiB)

Wyjaśnienia Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego, oraz w sprawie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych Komisji Wyborczych

Wyjaśnienia Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie zamiaru głosowania korespondencyjnego, oraz w sprawie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych. (DOCX, 31.1 KiB)

Komisarz Wyborczy w Elblągu II – DANE ADRESOWE I KONTAKT

https://elblag.kbw.gov.pl/komisarz/arkadiusz-zaczek

UCHWAŁA Nr 135/2020 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 3 czerwca 2020 r. w sprawie określenia właściwości miejscowej, numerów oraz siedzib okręgowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

UCHWAŁA Nr 135/2020 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 3 czerwca 2020 r. w sprawie określenia właściwości miejscowej, numerów oraz siedzib okręgowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. (PDF, 170.5 KiB)

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych

INFORMACJA (PDF, 183.1 KiB)

Załącznik nr 1 – WNIOSEK O SPORZĄDZENIE AKTU PEŁNOMOCNICTWA DO GŁOSOWANIA W WYBORACH PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZARZĄDZONYCH NA (PDF, 146.6 KiB)

Załącznik nr 2 – ZGODA NA PRZYJĘCIE PEŁNOMOCNICTWA DO GŁOSOWANIA W WYBORACH PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (PDF, 165.7 KiB)

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

INFORMACJA (PDF, 164.9 KiB)

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o możliwości skorzystania przez każdego wyborcę z korespondencyjnego trybu głosowania oraz sposobie realizacji tego prawa w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

INFORMACJA (PDF, 201.4 KiB)

DRUK zgłoszenia (DOCX, 15.6 KiB)

Wyjaśnienia Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie zamiaru głosowania korespondencyjnego, oraz w sprawie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych. (DOCX, 31.1 KiB)

Kalendarz wyborczy

Kalendarz wyborczy (PDF, 579.1 KiB)

(red./UM Morąg)

error: Nie kopiuj!!!