AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Wybory prezydenckie – ważne informacje

Postanowieniem Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej wyznaczyła termin wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na dzień 10maja 2020 r., kalendarz wyborczy, przydatne informacje.

Kalendarz wyborczy (PDF, 1.3 MiB)

Informacja o czynnym i biernym prawie wyborczym w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

INFORMACJA (PDF, 138 KiB)

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

INFORMACJA (PDF, 159.6 KiB)

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych za granicą i na polskich statkach morskich w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

INFORMACJA (PDF, 153.6 KiB)

UCHWAŁA NR 28/2020 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 24 lutego 2020 r. w sprawie wzoru informacji o terminie wyborów, godzinach głosowania, sposobie głosowania oraz warunkach ważności głosu, a także o możliwości głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych lub przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

INFORMACJA (PDF, 141.1 KiB)

UCHWAŁA NR 20/2020 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 17 lutego 2020 r. zmieniająca uchwałę w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego

INFORMACJA (PDF, 69.2 KiB)

Druki do wypełnienia (PDF, 102.3 KiB)

Informacja O UPRAWNIENIACH WYBORCÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

INFORMACJA (PDF, 170.4 KiB)

Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa – DRUK (DOC, 78.5 KiB)

ZGODA NA PRZYJĘCIE PEŁNOMOCNICTWA DO GŁOSOWANIA – DRUK (DOCX, 16.1 KiB)

ZGŁOSZENIE ZAMIARU GŁOSOWANIA KORESPONDENCYJNEGO – DRUK (DOCX, 14.4 KiB)

Komisarz Wyborczy w Elblągu II – DANE ADRESOWE I KONTAKT

https://elblag.kbw.gov.pl/komisarz/arkadiusz-zaczek

Informacja Burmistrza Morąga o wyznaczeniu miejsc na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych.

INFORMACJA (PDF, 138.2 KiB)

(UM Morąg)

error: Nie kopiuj!!!