AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Wyniki rekrutacji do przedszkoli i potwierdzenie woli

W morąskich przedszkolach, na stronach internetowych poszczególnych placówek znajdują się listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na kolejny rok szkolny. Znajdują się tam również potwierdzenia woli przyjęcia kandydatów do przedszkola, które należy wypełnić i dostarczyć do jednej tylko placówki. Poniżej komunikaty przedszkoli w tej sprawie.

Przedszkole nr 6 „Pod Zielonym Parasolem” w Morągu

Uwaga Rodzice! Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola NA ROK SZKOLNY 2021/2022 znajdziecie na stronie internetowej przedszkola w zakładce REKRUTACJA ORAZ NA DRZWIACH PRZEDSZKOLA.

Informuję, że dziecko zakwalifikowane nie oznacza przyjęte do przedszkola. Dziecko zostanie przyjęte wówczas, kiedy rodzic złoży do wybranego przedszkola „Potwierdzenie woli przyjęcia kandydata do przedszkola”.

Druk do pobrania znajduje się w przedsionku przedszkola lub na stronie internetowej w zakładce „Rekrutacja”.

Rodziców dzieci zakwalifikowanych do przedszkola prosimy o złożenie „Potwierdzenie woli” przyjęcia kandydata do przedszkola w dniach 16-18 marca 2021r. w godz. 8.00 – 15.00, w przedsionku przedszkola do urny lub drogą elektroniczną (druk wypełniony, podpisany przez oboje rodziców i zeskanowany) na adres: pod_zielonym@wp.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: (89) 757 26 – 34

Przedszkole nr 2 w Morągu

Rodzice / prawni opiekunowie  kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Nr 2 w Morągu, decydujący się na edukację dziecka w naszej placówce, zobowiązani są złożyć potwierdzenie woli, w postaci pisemnego oświadczenia w nieprzekraczalnym terminie od 16.03 do 18.03.2021 r.

Uwaga! Potwierdzenie woli należy złożyć tylko w jednej placówce!

Druki oświadczenia woli dostępne są w wiatrołapie przedszkola oraz do pobrania na stronie internetowej http://www.przedszkole2morag.pl/przedszkole/ w zakładce Rekrutacja.

Przedszkole „Jedyneczka”

UWAGA RODZICE- DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH

Uprzejmie informujemy, że potwierdzenie przez rodziców/prawnych opiekunów kandydata, woli przyjęcia

do przedszkola, w postaci pisemnego oświadczenia, należy złożyć do jednej wybranej placówki w nieprzekraczalnym terminie,

od 16.03.-18.03.2021r. w godz. 8.00-15.00.

„Oświadczenie woli” dostępne jest na stronie internetowej lub w holu przedszkola. Jeżeli oświadczenie nie zostanie złożone

do wybranego przedszkola w podanym terminie, będzie to oznaczało rezygnację z miejsca w przedszkolu i nie wpisanie dziecka na listę dzieci przyjętych.

Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych dostępne na drzwiach wejściowych.

(red.)

error: Nie kopiuj!!!