AktualnościHALO MORĄG

Wypadek drogowy w okolicy m. Czerwona Karczma

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miniony poniedziałek w okolicy m. Czerwona Karczma. Do szpitala trafił 22- letni kierowca i jego 20- letnia pasażerka. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (14.12.2020 r.) w okolicach m. Czerwona Karczma. Według wstępnych ustaleń 22- letni kierujący hyundaiem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Młody mężczyzna podróżował z 20- letnią pasażerką. Oboje, z obrażeniami ciała, trafili do szpitali. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują!

Nadmierna prędkość to wciąż główna przyczyna najniebezpieczniejszych zdarzeń drogowych. Wypadki, do których dochodzi przez niedostosowanie prędkości do warunków jazdy, niosą ze sobą najpoważniejsze konsekwencje. To w nich ginie najwięcej osób i najwięcej ich uczestników odnosi bardzo poważne obrażenia. Niestety często dochodzi do nich wtedy, gry prędkość auta zsumuje się z młodzieńczą brawurą.

(KPP Ostróda)

error: Nie kopiuj!!!