Wystawa ”Obszary chronione Waszlowani, Gruzja”

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu zaprasza na wystawę fotograficzną pt. ”Obszary chronione Waszlowani, Gruzja”. Autorami prac są: Łukasz Auguścik, Cezary Bystrowski, Andrzej S. Jadwiszczak, Janina Targońska.

W połowie maja 2016 r. pięcioosobowa grupa wyruszyła na wyprawę do Gruzji, z której przywiozła kilka tysięcy fotografii dokumentujących przyrodę. Zdaniem uczestników wyprawy, dużym egoizmem byłoby zatrzymanie tego wszystkiego dla siebie i nie podzielenie się ich doświadczeniem w szerszym gronie. Podsumowaniem całej wyprawy stała się wystawa fotograficzna, na którą serdecznie zapraszamy. Piękne fotografie można podziwiać w Wypożyczalni dla Dorosłych od 1 do 30 kwietnia w godzinach otwarcia działu.

W najbliższy czwartek 04.04.2019 odbędą się wyjątkowe prelekcje Łukasza Auguścika oraz Andrzeja Jadwiszczaka – współautorów najnowszej wystawy „Na pograniczu Europy i Azji: obszary Chronione Waszlowani, Gruzja” .

Godziny prelekcji:
-godz. 9:00
-godz. 11:00
Spotkania rozpoczną się w Sali Wielofunkcyjnej a następnie uczestnicy przeniosą się wraz z autorami do Wypożyczalni dla Dorosłych. Wstęp wolny

MBP Morąg)