WYSTRZAŁOWY SYLWESTER DO BIAŁEGO RANA W TEATRZE CAPITOL!

24 gwiazdy na scenie w czterech światowych komediach! Po spektaklach wieczornych zabawa przez całą noc!  Powitanie Nowego Roku z popularnymi aktorami to już capitalna tradycja! Sylwestrowy wieczór 2019 stołeczny Teatr Capitol będzie świętował sztukami wystawianymi na dwóch własnych scenach oraz w zaprzyjaźnionym Multikinie na warszawskim Ursynowie. Cztery światowe komedie: cieszący się już od dwóch lat ogromną popularnością „Skok w bok” oraz trzy tegoroczne nowości: „Wykrywacz Kłamstw”, „O co biega?” i „Akt równoległy”. W sylwestrowych sztukach zagrają m.in. Olaf Lubaszenko, Anna Czartoryska-Niemczycka, Maciej Damięcki, Olga Bończyk, Kacper Kuszewski, Marcin Troński, Katarzyna Ptasińska, oraz Anna Gornostaj.

Po popołudniowych spektaklach w Teatrze Capitol dla gości przygotowano poczęstunek i kieliszek wina. A po wieczornych  w Teatrze Capitol  celebracja ostatniego tegorocznego wieczoru może trwać do białego rana! W tym roku widzowie będą mogli świętować nadejście Nowego Roku

TEATR CAPITOL, DUŻA SCENA

godz. 17:00 i 21:00 – „O CO BIEGA?”

Obsada: Olga Bończyk, Anna Czartoryska – Niemczycka, Katarzyna Ptasińska, Maciej Damięcki, Dariusz Wieteska, Michał Rolnicki, Wojciech Majchrzak, Marcin Troński, Piotr Miazga.

godz.17:00 – w wydłużonej przerwie spektaklu zapraszamy na poczęstunek i kieliszek wina!

godz.21:00 – po spektaklu życzenia noworoczne od aktorów, a następnie impreza sylwestrowa z muzyką na żywo, DJ-em, wyśmienitym menu i open barem.

TEATR CAPITOL, SCENA MNIEJSZA

godz. 18:00 I 21:30 – „WYKRYWACZ KŁAMSTW”

Obsada: Anna Gornostaj, Olaf Lubaszenko i Kacper Kuszewski

godz.18:00 – w wydłużonej przerwie spektaklu poczęstunek i kieliszek wina!

MULTIKINO URSYNÓW

Godz. 20:30 „AKT RÓWNOLEGŁY”

Obsada: Joanna Balasz, Kamila Kamińska, Władysław Grzywna, Kazimierz Mazur, Jakub Gąsowski.
W cenie biletu wino musujące i słodki upominek od Manufaktury Cukierków

Godz. 21:00 „SKOK W BOK”

Obsada: Andżelika Piechowiak, Anna Modrzejewska, Magdalena Wróbel, Marta Chodorowska, Jacek Stefanik, Robert Wabich, Dawid Czupryński.

W cenie biletu wino musujące i słodki upominek od Szefa Kuchni!

Szczegółowe informacje dotyczące cen biletów i sylwestrowych pakietów na stronie www.teatrcapitol.pl

(org.)