AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Wznowienie pracy punktu ksero w bibliotece

Swoją pracę wznowił punkt ksero działający w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu. Punkt od 19 listopada br. otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 z dwiema przerwami technicznymi: 11.00 – 11.30 oraz 13.30 do 14.00, przeznaczonymi na wietrzenie oraz dezynfekcje pomieszczeń.   

Poniższe zasady mają na celu zapewnienie bezpiecznej obsługi użytkowników oraz maksymalne ograniczenie kontaktu:

Obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa. Osoby niestosujące się do niego nie będą obsługiwane.

Jednorazowo do punktu ksero będzie wpuszczana tylko jedna osoba.

Użytkownicy czekający w kolejce zobowiązani są do zachowania bezpiecznej odległości od pozostałych, tj. minimum 2 m.

Każdy użytkownik ma obowiązek zdezynfekowania dłoni, w tym celu zapewniony jest dozownik płynu do dezynfekcji. Zaleca się także noszenie rękawiczek ochronnych.

Zaleca się pozostawienie większej ilości dokumentów do zeskanowania/skserowania wraz z instrukcją wykonania oraz numerem telefonu. Użytkownik zostanie poinformowany telefonicznie o możliwości odbioru przygotowanych dokumentów.

Tam, gdzie jest to możliwe zaleca się przesyłanie dokumentów do wydruku na adres: uslugi@bibliotekamorag.pl  wraz z instrukcją wykonania oraz numerem telefonu. Użytkownik zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo o możliwości odbioru przygotowanych dokumentów.

Możliwość drukowania dokumentów z nośników pamięci, takich jak np. pendrive, istnieje tylko w przypadku samodzielnego podłączenia i odłączenia urządzenia przez użytkownika.

Zaleca się dokonywania płatności kartami płatniczymi lub wyliczoną sumą pieniędzy. Cennik usług punktu ksero dostępny jest na naszej stronie www.bibliotekamorag.pl w zakładce Oferta -> Usługi Płatne.

W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby, jak uporczywy kaszel czy trudności w oddychaniu, użytkownik nie zostanie wpuszczony na teren Biblioteki.

(MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!