XX Forum Inicjatyw Pozarządowych – zgłoszenia

Głośno, kolorowo i radośnie – tak będzie na XX Forum Inicjatyw Pozarządowych i… Was nie może tam zabraknąć! Do 10 maja czekamy na zgłoszenia chętnych, którzy chcą zaprezentować się na Targach Ekonomii Społecznej.

O tym, że organizacje pozarządowe tworzone są przez ludzi z pasją chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Już 22 czerwca, w godz. 11.00-14.00, będzie okazja ducha trzeciego sektora pokazać szerokiemu gronu odbiorców. Tego dnia odbędzie się XX Forum Inicjatyw Pozarządowych wraz z Targami Ekonomii Społecznej.

Do współpracy zapraszamy podmioty Ekonomii Społecznej, które w formie warsztatów, pokazów i punktów sprzedażowych chcą włączyć się ofertę Targów. Warsztaty powinny trwać około 1-3 godzin, angażować jak najwięcej przechodniów i umożliwiać swobodne przyłączenie się do warsztatów w dowolnym momencie. Nie chcemy ograniczać wyobraźni podmiotów ES! Może to być na przykład: pokaz sztuczek, umiejętności akrobatycznych, zajęcia ruchowe, przygotowywanie zdrowych przysmaków itp. Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez formularz i przesyłać do 10 maja 2019. Z autorami najciekawszych pomysłów skontaktujemy się telefonicznie.

Targi Ekonomii Społecznej będą także okazją, by zaprezentować swoją ofertę i sprzedawać swoje wyroby. Do dyspozycji wystawców Targów będziemy mieli kilka dużych namiotów, ławki, krzesła, dostęp do prądu. Ilości dostosujemy do zgłaszanych potrzeb. O wszelkich wyzwaniach organizacyjnych będziemy Was informować i zapraszać do wspólnego szukania rozwiązań!

Link do formularza zgłoszeń dostępny jest tutaj

(rowop)