AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

XXVIII sesja Rady Miejskiej w Morągu

XXVIII sesja Rady Miejskiej w Morągu odbędzie się w dniu 27. 08. 2021 r.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Morąg

W trosce o Państwa bezpieczeństwo w związku z zagrożeniem epidemicznym oraz stosując się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego dot. przeciwdziałania Koronowirusowi SARS-CoV-2 wywołującego ostrą zakaźną chorobę układu oddechowego COVID-19 proszę o nie przychodzenie w dniu 27. 08. 2021 r. na sesję Rady Miejskiej w Morągu.

Transmisję XXVIII sesji Rady Miejskiej w Morągu w dniu 27. 08. 2021 r. będzie można obejrzeć w internecie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Morągu w zakładce „Transmisja sesji Rady Miejskiej w Morągu”.

Dziękuję za zrozumienie.

Przewodniczący Rady Miejskiej

Marek Raćkowski

Porządek obrad (PDF, 450.8 KiB)

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Morąg na lata 2021-2033 (PDF, 4.5 MiB)

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Morąg na 2021 r. (PDF, 9.7 MiB)

Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr VIII/126/19 Rady Miejskiej w Morągu z dnia 28 czerwca 2019 r. w sprawie poboru podatków od osób fizycznych w drodze inkasa podatku rolnego, podatku leśnego i podatku od nieruchomości, wyznaczenia inkasentów i określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso. (PDF, 895.5 KiB)

Podjęcie uchwały w sprawie rozstrzygnięcia o sposobie uwag do projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru miasta Morąg. (PDF, 1.3 MiB)

Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru miasta Morąg. (PDF, 18 MiB)

Mapa do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru miasta Morąg. (PDF, 1.6 MiB)

Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w obrębach geodezyjnych Bramka i Żabi Róg w gminie Morąg. (PDF, 6.1 MiB) Mapa do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w obrębach geodezyjnych Bramka i Żabi Róg w gminie Morąg. (PDF, 1.2 MiB)

Podjęcie uchwał w sprawie gospodarki nieruchomościami. (PDF, 7.1 MiB)

(UM Morąg)

error: Nie kopiuj!!!