Warmia i Mazury

Z Warmii i Mazur polecimy do Wrocławia

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, ogłosiła dzisiaj (16 marca) nową krajową trasę na lato 2021.

Połączenie Wrocław – Olsztyn Mazury będzie wykonywane dwa razy w tygodniu od 2 lipca 2021 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

–  Start nowego połączenia pomoże uskrzydlić nasze lotnisko w tym trudnym, pełnym ograniczeń czasie. Popularność lotów krajowych ma w sobie jeszcze warty odkrywania potencjał, zwłaszcza podczas pandemii. Rozkład lotów będzie sprzyjać mieszkańcom dwóch, niemal skrajnie oddalonych od siebie regionów, by choćby spędzić udany weekend, gdy już sytuacja stanie się bardziej bezpieczna. Nowa destynacja to bardzo dobry krok ku odmrażaniu działalności naszego regionalnego lotniskamówi Gustaw Marek Brzezin,  marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.
Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Wrocławia do na Mazury. Połączenie będzie wykonywane dwa razy w tygodniu od 2 lipca 2021 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polskitłumaczy Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu  Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej.Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października w ramach zero złotych opłaty za zmianę.

Z okazji uruchomienia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 113 zł na podróż do października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com do niedzieli 21 marca.

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!