AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKAWieści z ratusza

Za nami „Koncert muzyczny na tarasie” i nie tylko

W miniony piątek odbył się  „KONCERT MUZYCZNY NA TARASIE”. Na scenie wystąpili: Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy oraz Mejk. Ze względu na złą pogodę koncert Pink Roses (tegoroczny finalista jarocińskich rytmów młodych) i Chłopcy z Placu Broni został przeniesiony na sobotę do sali widowiskowo-kinowej MDK.

– Ze względu na panujące obostrzenia w kraju zdecydowaliśmy, że koncert zorganizujemy na tarasie naszej pływalni, a wydarzenie można było oglądać z balkonów pobliskich bloków, nie wychodząc z auta na parkingu czy parku przy ul. Wyszyńskiego, który jest większy od parku w centrum miasta. Na czas koncertu odcinek drogi dzielącej pływalnię z parkiem został wyłączony z ruchu. W związku z tym, że w tym roku zespół Mejk świętuje 25-lecie istnienie, zależało mi bardzo, aby wystąpił przez morąską publicznością. Pozostawiłem naszym artystom  z Morąga wybór zespołu, z którym chcą wystąpić . Był to Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy, z którym Mejk nagrał piosenkę – mówi Leszek Biernacki, zastępca Burmistrza Morąga.

Organizatorami koncertu „Na Tarasie” był Urząd Miejski w Morągu oraz Morąski Dom Kultury.

Zespół MEJK świętował Jubileusz 25-lecia. Z tej okazji Burmistrz Morąga Tadeusz Sobierajski oraz Zastępca Burmistrza Leszek Biernacki wręczyli kwiaty oraz list gratulacyjny. Złożyli również życzenia kolejnych owocnych lat działalności.

Zapraszamy na fotorelację z imprezy, którą przygotował Morąski Dom Kultury.

(red./fot. MDK)

 

error: Nie kopiuj!!!