Warmia i Mazury

Zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali podejrzanego

Kara 3 lat pozbawienia wolności grozi 27- letniemu mieszkańcowi Ostródy podejrzanemu o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany przez ostródzkich kryminalnych.

W miniony czwartek (09.04) ostródzcy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zauważyli na jednej z ulic młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać a następnie zaczął uciekać wyrzucając do śmietnika swoją torbę. Policjanci podejrzewając, że może on posiadać przy sobie zabronione substancje ruszyli za nim i po chwili zatrzymali 27- latka. Zabezpieczyli również torbę, którą wyrzucił do pojemnika na śmieci. W torbie policjanci ujawnili susz roślinny. Badania potwierdziły, że jest to marihuana. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 15 gramów tej nielegalnej substancji. Ponadto, mężczyzna miał przy sobie kastet, który również został zabezpieczony do sprawy.

Mieszkaniec Ostródy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(KPP Ostróda)

error: Nie kopiuj!!!