AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKAWieści z ratusza

Zabookowany Morąg – edycja dla dzieci Jarmark Mikołajkowy

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu zaprasza serdecznie na wyjątkową, mikołajkową edycję gry terenowej, której celem jest odnajdywanie książek na podstawie zagadek. Akcja odbędzie się jako część pierwszego w Morągu Jarmarku Mikołajkowego, który odbędzie się 9 grudnia w Parku Miejskim.

W sobotę, o godzinie 14:00 na wydarzeniu na bibliotecznym Facebooku  MBP w Morągu – https://www.facebook.com/events/1083909139217372 opublikuje serię zagadek, które będą podpowiadać gdzie zostały ukryte książki. Zadaniem uczestników zabawy będzie chodzenie/ jeżdżenie/ bieganie po Morągu i szukanie książek.

– Jeśli znajdziecie wymarzoną lekturę, możecie zabrać ją do domu, gdyż ona będzie stanowiła nagrodę w zabawie. Na graczy czekają popularne tytuły z literatury dla dzieci. Jedynym warunkiem przed zabraniem książki do domu jest jej sfotografowanie i wstawienie zdjęcia na wydarzeniu z hasztagiem #zabookowanymorag (bez polskich znaków). Jest to jedyna metoda, aby poinformować innych graczy, że książka, na którą się czaili jest już odnaleziona. W zabawie może wziąć udział każdy, kto dysponuje urządzeniem mobilnym z dostępem do internetu – wyjaśniają bibliotekarze.
PODSUMOWANIE:
Zasady szukania książek w 4 krokach:
1. Przeczytaj uważnie wskazówki zamieszczone na wydarzeniu na Facebooku 9 grudnia 2023 r. godzinie 14:00.
2. Idź w miasto szukać książek!
3. Bądź na bieżąco! Upewnij się, czy książki ktoś już nie znalazł przed Tobą (informacje na temat odnalezionych książek aktualizowane będą na bieżąco).
4. Znalazłeś książkę? Pochwal się! Zamieść zdjęcie znalezionej książki na facebokowym wydarzeniu z hasztagiem #zabookowanymorag (bez polskich znaków). Niech inni wiedzą, że ktoś już je odnalazł.
Lista książek do zdobycia w zabawie pojawi się już niedługo na wydarzeniu.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

(MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!