AktualnościHALO MORĄGWarmia i Mazury

Zaginął Marek Zachłowski

Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Ostródy – Marka Zachłowskiego. Mężczyzna w dniu 28 sierpnia 2021 r. wraz z trzema nieznanymi osobami wyjechał do Niemiec w poszukiwaniu pracy, w okolice Bremen, ostatni raz kontaktował się telefonicznie w dniu 28 października 2021 roku. Do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał ponownego kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego i jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Policją.

W dniu zaginięcia 50 – latek ubrany był w spodnie dżinsowe, koszulkę w kratę na krótki rękaw koloru czerwonego, buty sportowe koloru białego. Zaginiony ma około 165-170 cm wzrostu. Ma siwe, krótkie proste włosy, przystrzyżone wąsy. Posiada znak szczególny w postaci tatuażu na prawym przedramieniu w kształcie syreny.

Wszystkie osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Marka Zachłowskiego proszone są o kontakt z numerem telefonu alarmowego 112 lub dzwoniąc bezpośrednio na telefon do Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie 47 73 242 00.

(KPP Ostróda)

error: Nie kopiuj!!!