Zaproszenie na XIII Sesję Rady Miejskiej w Morągu
Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Morąg oraz zainteresowane osoby do udziału w XIII sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się 28 marca 2025 roku o godzinie 13:00 w sali konferencyjno-szkoleniowej Ratusza Miejskiego w Morągu, przy Placu Jana Pawła II. Będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o działaniach podejmowanych przez lokalne władze oraz uczestniczyć w procesie decyzyjnym, który wpływa na naszą społeczność.
Proponowany porządek obrad obejmuje:
Otwarcie obrad XIII sesji.
Ustalenie porządku obrad.
Przyjęcie protokołów z poprzednich sesji.
Informacja Przewodniczącego Rady o działaniach podejmowanych między sesjami.
Sprawozdania z prac komisji stałych.
Sprawozdanie Burmistrza z działalności między sesjami.
Informacja o sytuacji finansowej MDK oraz MBP.
Sprawozdania z działalności MOPS za rok 2024.
Uchwała w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej.
Uchwała w sprawie zmiany budżetu na 2025 rok.
Uchwała dotycząca usług opiekuńczych.
Uchwała w sprawie programu opieki nad zwierzętami.
Uchwała dotycząca utrzymania grobów i cmentarzy.
Uchwała określająca sezon kąpielowy i wykaz kąpielisk.
Uchwała w sprawie konsultacji społecznych w formie Budżetu Obywatelskiego.
Uchwała o przystąpieniu do partnerstwa w ramach Funduszy Europejskich.
Uchwała określająca zasady działania Komitetu Rewitalizacji.
Uchwała w sprawie sprzedaży działki nr 296/1.
Uchwała w sprawie sprzedaży działki nr 259/7.
Uchwała dotycząca sprzedaży działki nr 720/147.
Uchwała w sprawie sprzedaży działki nr 60.
Wnioski i informacje.
Zakończenie obrad.
Zachęcamy do licznego udziału!
(red.)

