Warmia i Mazury

Zatrzymali poszukiwanych

Tylko wczoraj dwoje Ostródzian poszukiwanych w związku z zaleganiem w płatnościach z tytułu alimentów trafiło do policyjnej celi. 40-latek został zatrzymany w Ostródzie a 50-latka w Karpaczu. Kobieta ukrywała się od ponad roku i ostródzka prokuratura wydała za nią list gończy. Teraz obydwoje zatrzymani nie unikną kary.

Żmudna i wnikliwa praca operacyjna funkcjonariuszy z Ostródy pozwoliła na ustalenie miejsca pobytu 50-letniej mieszkanki Ostródy, która od ponad roku ukrywała się przed organami ścigania. Za kobietą ostródzka prokuratura wydała list gończy. Dzięki wzorowej współpracy policjantów z Ostródy i funkcjonariuszy z garnizonu jeleniogórskiego poszukiwana 50-latka została zatrzymana wczoraj (01.01.2020) około godziny 20:00 w jednej z restauracji w Karpaczu. Kobieta była kompletnie zaskoczona obecnością policjantów. Teraz ostródzka prokuratura będzie mogła zakończyć prowadzone przeciwko 50-latce postępowanie dotyczące uchylania się od obowiązku alimentacyjnego.

W tym samym czasie do policyjnej celi w Ostródzie trafił jeszcze jedne mieszkaniec miasta, który również zalegał z płaceniem alimentów. Mężczyzna jeszcze dzisiaj zostanie przewieziony do zakładu karnego. Zgodnie z decyzją sadu spędzi tam najbliższe 8 miesięcy.

(KPP Ostróda)

 

error: Nie kopiuj!!!