Warmia i Mazury

Zatrzymany za posiadanie marihuany

Policjanci z Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie na podstawie posiadanych informacji zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu. Mężczyzna podejrzewany był o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych działań policjanci w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymanego zabezpieczyli 270 gramów marihuany i niewielką ilość amfetaminy. Teraz mężczyźnie za posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek (19.06.23) ostródzcy kryminalni w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 44-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych.

W wyniku podjętych działań policjanci w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymanego zabezpieczyli susz roślinny. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że zabezpieczone środki to marihuana w ilości ponad 270 gramów. Dodatkowo w jego mieszkaniu policjanci ujawnili niewielką ilość amfetaminy oraz zabezpieczyli przedmioty do niedozwolonego wytwarzania narkotyków.

Teraz 44-latkowi za posiadanie znacznej ilości środków zabronionych przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP Ostróda)

error: Nie kopiuj!!!