Zawodnicy MUKS Victoria Morąg doskonalili umiejętności pod okiem legendy Taekwondo
W Białymstoku odbyło się wyjątkowe seminarium Taekwondo, w którym uczestniczyli zawodnicy MUKS Victoria Morąg, Cezary Kontowicz i Pola Terpińska. Podczas intensywnych treningów mieli oni okazję zdobywać wiedzę od żywej legendy światowego Taekwondo, GM Ky-Tu Danga.
Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy, oraz trener Kadry Narodowej Norwegii, Ky-Tu Dang, dzielił się swoim bogatym doświadczeniem i zaawansowaną techniką, inspirując tym samym młodych adeptów sztuk walki. Dzięki zaproszeniu Pawła Baranowskiego, uczestnicy mogli pogłębiać swoje umiejętności pod okiem jednego z głównych architektów sukcesu duńskiej reprezentacji. Spotkanie to nie tylko wzbogaciło repertuar techniczny zawodników, ale również zmotywowało ich do dalszego rozwoju i osiągania wyższych celów w ich sportowej karierze.
(red./MUKS Victoria Morąg/fot. MUKS Victoria Morąg)




