AktualnościHALO MORĄG

Zawodnik klubu Arrachion Vice Mistrza Europy w Striking MMA

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA „ALMMA”. Morąski Klub Arrachion w kategorii do 84 kg reprezentował Dariusz Hrehorowicz. Zajął on wysokie drugie miejsce, tym samym zdobywając tytuł Vice Mistrza Europy w Striking MMA.

Zawodnik stoczył dwie walki, pierwszą wygrał przez nokaut, a drugą przegrał przez dyskusyjną dyskwalifikację. Do zawodów przygotowywał go trener  walczący między innymi w takich organizacjach jak KSW czy ACA, a obecny trener w szkółce Arrachion Morąg – Karol Celiński.

– Poziom zawodów oceniam na bardzo dobry zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym. Uważam że byłem dobrze przygotowany i pokazałem się z dobrej strony. W walce finałowej dominowałem i gdyby nie decyzja o dyskwalifikacji to myślę, że bym ją wygrał. Nie uważam jednak, abym zasłużył na dyskwalifikację, mój przeciwnik wiedział, że przegrywa na punkty, więc zasugerował uderzenie w tył głowy, aby nie kontynuować walki. Uważam, że powinien być mi odebrany minus jeden punkt. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do mojego występu, jakim bez wątpienia jest zdobycie Vice Mistrzostwa Europy. Dziękuję trenerowi oraz kolegom z klubu za pracę wykonaną na treningach – podsumował swój udział w zawodach Dariusz Hrehorowicz.

(MS/fot. org.)

error: Nie kopiuj!!!