Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie

Na strzelnicy w Ostródzie odbyły się zawody strzeleckie policjantów o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. Podczas tegorocznych zawodów najlepszym strzelcem okazał się sierż. szt. Paweł Fijas z ostródzkiej komendy. Turniej był nie tylko okazją do spotkania w koleżeńskiej i sportowej atmosferze, ale także sposobnością do doskonalenia swoich umiejętności przez funkcjonariuszy.

Zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji zostały zorganizowane po raz czwarty.  W zawodach wzięli udział policjanci wszystkich komórek organizacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Podczas zawodów funkcjonariusze strzelali ze swojej broni osobistej, na dystansie 20 metrów, w postawie stojącej, do tarczy sportowej Ts-2. Podstawowym celem zawodów było nie tylko doskonalenie umiejętności strzeleckich policjantów, lecz również popularyzacja strzelectwa, wymiana doświadczeń i integracja środowiska policyjnego.

W zawodach najlepszym strzelcem okazał się sierż.szt. Paweł Fijas z ostródzkiej komendy. Drugie miejsce zajął asp. szt. Tomasz Dylert z Posterunku Policji w  Miłakowie, a na trzecim uplasował się technik z Komisariatu Policji w Morągu  – mł. asp. Piotr Ziulewski.

Zawody rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie nadkom. Marcin Danowski a nagrody zwycięzcom wręczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie nadkom. Krzysztof Bilicki.

Wszystkim uczestnikom, w szczególności zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

(KPP Ostróda)