AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Zbiórka artykułów dla pacjentów Oddziału Neonatologii olsztyńskiego szpitala dziecięcego

Zastępcę Burmistrza Katarzynę Zarachowicz odwiedziła Pani Sandra Borowicka (Skrzypiec),  która poprosiła o pomoc w organizacji zbiórki, którą Pani Sandra prowadzi wraz z firmą swojej mamy. Rzeczy zbierane są dla Oddziału Neonatologicznego (dla wcześniaków i dla dzieci z wadami wrodzonymi) oraz na szpitalną świetlicę.

Informacje co dokładnie potrzeba można znaleźć na plakatach:

Organizatorzy NIE ZBIERAJĄ PIENIĘDZY!

– Wspierając kolejną ważną akcję informujemy, że każdy, kto włączy się w zbiórkę, może przynieść rzeczy do Urzędu Miejskiego w Morągu lub do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu – do końca lutego 2024 roku – mówi Katarzyna Zarachowicz, zastępca Burmistrza Morąga.

Każdy kto się włączy i będzie chciał coś dla małych pacjentów podarować może rzeczy zostawiać  także w Małdytach przy ulicy Wiśniowej 2.

– Sama byłam pacjentką tego szpitala przez 15 lat . Dzisiaj to ja chcę im pomóc. Rzeczy zbierane są na odział Neonatologiczny ( dla wcześniaków oraz dla dzieci z wadami wrodzonymi) oraz na szpitalną świetlicę, gdzie naprawdę materiałów ciągle brakuje, a małych pacjentów przybywa – mówi Sandra Borowicka (Skrzypiec), pomysłodawczyni akcji.

Za organizatorami zachęcamy wszystkich do wsparcia zbiórki i udostępnienie informacji o jej prowadzeniu.

(UM Morąg/red.)

error: Nie kopiuj!!!