Warmia i Mazury

Zostań funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej!

Jeszcze do 24 marca można aplikować do warmińsko-mazurskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS). Na kandydatów czeka 10 etatów. Poszukujemy chętnych do komórek dochodzeniowo-śledczych w Olsztynie, Elblągu i Ełku oraz do Oddziału Celnego w Bezledach.

Obecnie prowadzimy nabór do Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie. Poszukujemy kandydatów na stanowisko młodszego specjalisty Służby Celno-Skarbowej do komórek dochodzeniowo-śledczych w Olsztynie, Elblągu i Ełku oraz do Oddziału Celnego w Bezledach.

Zadania realizowane w tych komórkach, to przede wszystkim prowadzenie postępowań przygotowawczych, wnoszenie do sądów aktów oskarżenia, zabezpieczenie śladów i dowodów przestępstw, zatrzymywanie i przeszukiwanie osób, zatrzymanie rzeczy oraz przeszukiwanie pomieszczeń, współpraca z organami ścigania, prokuraturą i sądami, obsługa obrotu towarowego z zagranicą oraz ochrona bezpieczeństwa obszaru celnego Unii Europejskiej, w szczególności ochrona granic przed napływem nielegalnych towarów.

Oferujemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego i  jasno określoną ścieżkę kariery. Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie, liczne dodatki, rozwinięty pakiet socjalny. Dodatkowym atutem jest nabycie uprawnień emerytalnych po 25 latach służby.

Czekamy na osoby, które posiadają obywatelstwo polskie, co najmniej średnie wykształcenie, stan zdrowia odpowiedni do zajmowanego stanowiska, cieszące się nieposzlakowaną opinią, korzystające z pełni praw publicznych oraz nie karane za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.

Oferty można składać do 24 marca br.

Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonego naboru dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie, w zakładce Ogłoszenia / Nabór / Oferty pracy i służby w KAS (link do ogłoszenia).

(KAS Olsztyn)

error: Nie kopiuj!!!